Latarki i lampki

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Światło chemiczne świeca GlowStick LightStick

EB20082103

Nowy produkt

Jednorazowe światło chemiczne świecące w zakresie 360°. Idealne do określania pozycji w górach lub lesie oraz do nadawania sygnału alarmowego. Sprawdza się również jako oświetlenie w namiocie, sygnalizator brań czy oznakowanie obozowisk. W zależności od temperatury otoczenia czas świecenia wynosi od 8 do 12 godzin.

Więcej szczegółów

168 Przedmioty

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

2,42 zł netto

-15%

2,85 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kolor świecenia jest zależny od temperatury otoczenia i ilości zmieszanych substancji. Przed użyciem kolory są innej barwy (niebieski/biały, biały/jasny różowy). Kolor niebieski może odbiegać od tego na zdjęciu i w rzeczywistości nie być dokładnym niebieskim, a zbliżoną barwą, natomiast biały może mieć odcienie fioletu jak na załączonym zdjęciu.

Światło chemiczne jest wyrobem jednorazowego użytku. Zasada działania opiera się na reakcji chemicznej, która zachodzi po kontakcie 2 roztworów chemicznych. Aby doszło do reakcji chemicznej należy zgiąć rurkę. W wyniku delikatnego wstrząsu roztwory reagują ze sobą emitując światło. Reakcja jest w pełni bezpieczna. W czasie procesu nie jest wytwarzana energia cieplna. Światła chemiczne są to wyjątkowe źródła światła, które nie wymagają żadnego zasilania. Są bardzo lekkie i wydajne. Idealnie nadają się do sygnalizacji, oznaczania pozycji, informacji alarmowych, oznaczeń miejsc wypadku, wyposażeń kamizelek lub jako alternatywne źródło światła. Czas działania zależy od koloru. Główną zaletą światła chemicznego jest emisja światła w kącie 360 stopni. Światła te są nietoksyczne, niezapalne. W zestawie znajduje się zawieszenie i sznurek. Nie jest to produkt precyzyjnie wykonany zatem czas świecenia może odbiegać od podanego w aukcji.

Do stosowania dla osób powyżej 6 roku życia, lecz zalecamy używania przez osoby dorosłe.

Wymiary:

  • długość - ok. 15 mm
  • szerokość - 1,5 cm

Kolor: różne kolory - wysyłamy losowo