Odstraszacze owadów

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Ultrathon 34% Deet preparat odstraszający insekty

PD19061401

Nowy produkt

Ultrathon 34% DEET preparat odstraszający insekty

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

8,42 zł netto

-15%

9,90 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Potrzebujesz niezawodnego środka odstraszającego komary? Szukasz skutecznej ochrony przed kleszczami? A może marzysz o wakacjach w tropikach, ale nie wiesz jak zabezpieczyć się przed malarią lub żółtą febrą? Firma 3M - światowy lider w dziedzinie innowacji - znalazła sposób na rozwiązanie tych problemów. Ultrathon™ od 3M to preparat ochronny, który pomoże Ci w nierównej walce z owadami.

Ultrathon™ od 3M to repelent ochronny przeciwko insektom, który sprawdza się nawet w ekstremalnie mokrych i ciężkich warunkach. Innowacyjność technologii przedłużonego działania polega na powolnym uwalnianiu aktywnej substancji DEET, czyli środka odstraszającego insekty. To wydłuża działanie preparatu nawet do 12 godzin. Produkt jest całkowicie odporny na wilgoć, deszcz i pot. Ultrathon™ jest również jedynym repelentem dopuszczonym przez wojsko do użytku cywilnego.

Chronić oczy i usta. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 lat nie stosować częściej niż 2 razy dziennie. Nie stosować na dłonie u dzieci. Nie stosować na rany, skaleczenia ani na podrażnioną skórę. Gdy użycie preparatu przestaje być konieczne, należy zmyć go wodą i mydłem.

Skutecznie odstrasza komary, kleszcze, meszki kleszcze ,komary ,gzy ,muchy końskie, pchły, meszki, mrówki, pijawki w tropikach i inne.


Bardzo wysoka skuteczność. Posiada aż 34% substancji DEET, co sprawia że Ultrathon jest obecnie jednym z najmocniejszych środków tego typu.

Polecamy również ludziom wyjeżdżającym do krajów tropikalnych.

Ultrathon to preparat inny niż pozostałe, formuła chemiczna preparatu została opracowana przez firmę 3M na potrzeby armii amerykańskiej w połowie lat 80-tych. Opatentowana technologia polega na powolnym uwalnianiu substancji czynnej DEET co skutkuje przedłużonym, trwałym działaniem. Ultrathon jest ciągle używany przez żołnierzy armii wchodzących w skład NATO ( również przez polskie kontyngenty) co stanowi najlepszą rekomendację.

Skuteczność została też potwierdzona doświadczeniami tysięcy Polaków podróżujących po całym świecie oraz profesjonalistów zmagających się na co dzień z uciążliwością jaką stanowią insekty.

 

Szczególnie polecany dla:

- podróżników

- ogrodników
- wędkarzy
- myśliwych
- pracowników leśnych
- wojskowych

- działkowiczów
...i każdego miłośnika natury

 

Sposób użycia:

Równomierną, cienką warstwę preparatu nanieść na nieosłonięte części ciała. Nie smarować dłoni małym dzieciom. Nie stosować na skaleczenia, rany ani na podrażnioną skórę. Chronić oczy i usta. Należy chronić powierzchnie mebli, elementy metalowe, plastikowe i skórzane oraz tkaniny z włókien sztucznych z wyjątkiem nylonu. Preparat nie niszczy wełny ani bawełny.

 

Produkty powiązane