Odstraszacze owadów

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

BROS Pułapka na mole spożywcze, lep bez zapachu

BR20051403

Nowy produkt

Produkt przeznaczony do zwalczania moli spożywczych w pomieszczeniach takich  jak  kuchnie  i  spiżarnie  oraz  bezpośrednio  w  szafach  z  produktami spożywczymi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

5,02 zł netto

-15%

5,90 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych poprzez ich odławianie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, spiżarnie i magazyny oraz bezpośrednio w szafach z produktami spożywczymi. Pułapka z dodatkiem feromonu skutecznie wabi i wyłapuje dorosłe samce moli spożywczych pozwalając na wczesne wykrycie ich obecności oraz ocenę liczebności. Jeden lep działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, dlatego może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych takich jak mąka, kasza, makarony, płatki, kawa, herbata, kakao, suszone owoce. Można go przykleić w dowolnym miejscu lub powiesić wykorzystując otwór w pułapce.

Przygotowanie i stosowanie:

Wyjąć z opakowania, oderwać pasek zabezpieczający taśmę mocującą i przykleić lep w wybranym miejscu. Przytrzymać lep za górny margines nie pokryty klejem i zerwać papier zabezpieczający klej w feromonem, aktywując pułapkę. Lep można także zawiesić wykorzystując przeznaczony do tego otwór.

W szafkach stosować 1 szt., w pomieszczeniach takich jak kuchnie i spiżarnie 2 szt. Lep wymienić po 3 miesiącach lub po uzupełnieniu owadami.

Ostrzeżenia:

Środki ostrożności: P102 Chronić przed dziećmi. Zabrudzenia po kleju zmyć ze skóry oliwką lub naftą kosmetyczną. Zużyty lep traktować jak odpady komunalne.