Akcesoria samochodowe

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Zestaw naprawczy do szyby samochodowej naprawy klej

SI15122102

Nowy produkt

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw naprawczy do szyby samochodowej

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

19,97 zł netto

-15%

23,49 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw do naprawy uszkodzeń i pęknięć szyb samochodowych. Pozbądź się brzydkich pajączków i rozpęków z szyby i zabezpiecz odpryski przed dalszym poszerzaniem.

Dzięki temu samodzielnie naprawisz szybę w Twoim aucie.  Szybko i z ogromną łatwością pozbędziesz się odprysków spowodowanych najczęściej przez uderzenia kamieni spod kół innych samochodów. Odpryski i głębokie rysy powstałe w wyniku pęknięć pozostaną prawie niewidoczne, a szyba zostanie zabezpieczona przed dalszym powiększaniem się uszkodzenia i pęknięć.

Cechy produktu:

  • pozwala samodzielnie naprawić szybę
  • możliwość wielokrotnego użytku zestawu
  • pozwala zaoszczędzić pieniądze
  • szybki i łatwy w obsłudze
  • bezpieczny w użyciu 
  • niweluje naprężenia w miejscu pęknięć
  • usuwa rysy i odpryski od uderzeń

Sposób użycia:

1. Oczyść miejsce uszkodzenia z wszelkich zabrudzeń

2. Umieść pierścień bezpośrednio nad uszkodzeniem, ale uważaj żeby przyssawka nie znajdowała się na żadnym pęknięci

3. Przykręć dozownik do bazy pierścieniowej

4.Wyciśnij 3-6 kropli preparatu do dozownika płynu.

5. Przekręć głowicę pojemnika podciśnieniowego w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i dokręć go szczelnie.

6. Sprawdzając z wnętrza samochodu upewnij się, że gumowy otwór dozownika w pełni się rozwarł. Pozostaw zestaw na szybie na ok 4-6 minut, tak aby preparat szczelnie wypełnił ubytek.

7. Odkręć pojemnik podciśnieniowy uważając, aby nie uszkodzić naprawianej powierzchni. Podczas odkręcania uwolnione zostanie powietrze zassane do pojemnika. Ponownie przykręć pojemnik podciśnieniowy do bazy – tym razem upewnij się, czy w naprawianym ubytku nie pozostały bańki powietrza. Jeśli tak, ponownie użyj pojemnika podciśnieniowego, aby je odessać.

8. Po całkowitym usunięciu powietrza z naprawianego ubytku, przekręć komorę podciśnieniową pół obrotu w lewo (w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara). Zdejmij cały zestaw, łącznie z bazą, podważając przyssawki na jej nogach. Delikatnie wytrzyj nadmiar preparatu z szyby.

9. Po zakończeniu procesu nakładania substancji, ustaw pojazd w pełnym słońcu lub w promieniach lampy UV. Pozostaw pojazd na 5-10 minut, aż preparat całkowicie się utwardzi. Zdejmij folię wyrównującą. Pozwól, aby preparat na powierzchni szyby całkowicie wysechł. Po zaschnięciu możesz usunąć jego nadmiar z powierzchni szkła przy pomocy żyletki.