Odstraszacze owadów

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

HAPPS Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla małych psów

BR20051410

Nowy produkt

Obroża przeciw pchłom i kleszczom HAPPS dla dużych psów to kompleksowa i profesjonalna ochrona Twojego psa przed inwazją pasożytów. Chroni pupila aż przez 180 dni i jest dla niego całkowicie bezpieczna. Obroża HAPPS doskonale sprawdza się w przypadku silnego ataku pcheł i kleszczy. Zalecana jest także do codziennego stosowania w celach profilaktycznych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

11,38 zł netto

-15%

13,39 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis produktu:

Obroża HAPPS do zwalczania pcheł i kleszczy u psów. Zapewnia skuteczną ochronę aż do 6 miesięcy przed pchłami oraz 4 miesięcy przed kleszczami. Dodatkowo hamuje namnażanie pcheł, niszcząc ich jaja i larwy. Obroża nie zakłóca zmysłu powonienia i jest odporna na wodę, a wygodne zapięcie pozwala regulować jej długość. Osiąga pełną skuteczność w ciągu 24 h.

Zastosowanie:

Obroża HAPPS zalecana przy silnej inwazji pasożytów, jak również profilaktycznie do stałego stosowania. Powinna być noszona stale, bez względu na wodę i wilgoć.

Sposób użycia:

Kilkakrotnie skręcić obrożę HAPPS w spiralę, aby uaktywnić wydzielanie substancji owadobójczej, założyć luźno na szyję psa i obciąć wystającą końcówkę. Produkt tylko dla zwierząt. Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesiąca życia, suk karmiących, zwierząt chorych i w okresie rekonwalescencji. Nie dopuszczać kotów do kontaktu z preparatem. Nie stosować równocześnie z innymi środkami owadobójczymi. Nie pozwalać na połknięcie lub żucie obroży przez zwierzęta. Po kontakcie z obrożą umyć ręce wodą i mydłem.

Uwaga! Może powodować reakcje alergiczną skóry.

skład: permetryna  10 g/100 g (10%)

Uwaga! Może powodować reakcje alergiczną skóry.

Długość obroży: 35 cm

Możliwość regulacji długości.