Okulary korekcyjne

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Okulary ajurwedyjskie korygujące leczące wzrok

EB04121901

Nowy produkt

Okulary te są wykonane są solidnie i precyzyjnie. Okulary zwane także bezsoczewkowymi lub multiprzesłonowymi posiadają specjalny ajurwedyjski wzór stosowany z powodzeniem od tysięcy lat do leczenia wad wzroku.

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

5,95 zł netto

-15%

7,00 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Okulary ajurwedyjskie służące do korekcji takich problemów jak:krótkowzroczność

  • dalekowzroczność
  • starczowzroczność
  • wczesny etap zaćmy

Okulary ajurwedyjskie ani nie pomniejszają, ani nie powiększają obrazu.  Korygują jednak wady widzenia dzięki czemu obraz postrzegamy jako ostrzejszy. Doskonałe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jeśli czujesz, że Twój wzrok pogarsza się wieczorami, po pracy przy komputerze masz zmęczone oczy lub nosisz już okulary soczewkowe i chcesz, aby odpoczęły od noszenia soczewek, okulary ajurwedyjskie są dla Ciebie idealne!

Pierwsze efekty noszena okularów można odczuć już po ich pierwszym założeniu, natomiast pierwsze lecznicze efekty zauważalne są już po 3-5 dniach używania. Pierwsze stałe efekty pojawiają się po ok. 6 tygodniach stosowania.

Jak używać?

Noś okulary codziennie przez ok. 6 tygodni. Zacznij od 2-3 godz. dziennie - podczas czytania, pisania, oglądania telewizji, pracy przy komputerze i podczas prostych prac domowych, a szybko poprawisz swój cenny wzrok (nie używać podczas istotnych czynności jak prowadzenie samochodu, obsługa maszyn!)

Wzory okularów wysyłamy losowo!