Odstraszacze owadów

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Obniżka! BROS - Sonic solarny na krety i gryzonie Zobacz większe

BROS - Sonic solarny na krety i gryzonie, zasięg do 800 m2

BR20051401

Nowy produkt

BROS SONIC SOLARNY - ODSTRASZA KRETY
Odstraszacz na krety zasilany energią słoneczną. Akumulator zapewnia nieprzerwaną pracę w dzień i w nocy. Emituje fale dźwiękowe oraz drgania, które skutecznie odstraszają szkodniki.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

51,05 zł netto

-15%

60,05 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Odstraszacz na krety zasilany energią słoneczną. Akumulator zapewnia nieprzerwaną pracę w dzień i w nocy. BROS Sonic Solarny odstraszacz na krety, emituje fale dźwiękowe oraz drgania skutecznie odstraszając szkodniki - krety, nornice i inne ziemne gryzonie. Co 30 sekund emituje sygnały dźwiękowe i wibracje odstraszając krety i gryzonie obdarzone doskonałym zmysłem słuchu i zdolnością odczuwania drgań. W zależności od rodzaju gleby zabezpiecza obszar do 800 m2. Akumulator zapewnia nieprzerwaną pracę w dzień i w nocy, nawet w pochmurne i deszczowe dni. Nie wymaga wymiany baterii, praktycznie nie widoczny po umieszczeniu na trawniku.

Miejsca stosowania :

 • trawniki
 • tereny rekreacyjne
 • ogródki działkowe
 • boiska
 • klomby

Sposób użycia:

 1. Przed pierwszym uruchomieniem naładować urządzenie, zostawiając głowicę z panelem słonecznym na jeden dzień w miejscu dobrze nasłonecznionym.
 2. Połączyć głowicę i korpus za pomocą przewodów.
 3. W centrum obszaru, z którego chcemy pozbyć się kretów i gryzoni wykopać otwór i wsunąć do niego urządzenie tak, aby panel wystawał 3-5 cm nad ziemię. Nie wbijać urządzenia bezpośrednio w ziemię, ponieważ może ono ulec uszkodzeniu. Ziemia wokół urządzenia powinna ściśle przylegać do korpusu, co pozwoli urządzeniu skutecznie pracować.

Uwaga!

Wzmożona aktywność gryzoni w pierwszych dniach stosowania urządzenia jest zjawiskiem naturalnym- gryzonie próbują opuścić obszar rozchodzenia się dźwięków.

Specyfikacja:

 • zasilanie: panel słoneczny i akumulator
 • częstotliwość: 400 - 1000 Hz
 • pole działania: do 800 m2
 • czas działania w pełni naładowanego urządzenia bez dostępu do słońca: ok. 96 h