Świeczki

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Kominek zapachowy do olejków wosków, świecznik kamienny ludzik

CH200236

Nowy produkt

Kominek na olejek zapachowy może być eleganckim i bardzo praktycznym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Dzięki pojemnemu rozmiarowi miseczki będzie można uzupełnić ją większą ilością płynu - pozwala to cieszyć się dłużej aromatem i zapachem roznoszącym się w powietrzu bez konieczności uzupełniania go.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

5,27 zł netto

-15%

6,20 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sprawdzi się w długie jesienne wieczory, na poprawę humoru i do umilenia czasu, jak również stworzenia magicznego klimatu przy delikatnym świetle podgrzewacza.
Kominek świetnie nadaje się na drobny upominek!

Kamienny kominek bardzo dobrze zatrzymuje ciepło. Ciesz się cudownym aromatem olejków eterycznych jeszcze dłużej! Dopracowane szczegóły i dobrze wypolerowany kamień to świetna ozdoba w Twoim domu.

Sposób użycia:

  • Świecznik - włóż zapachową świeczkę do środka kominka.
  • Olejek do aromaterapii - Wlej 5-10 kropel olejku eterycznego lub mieszanki olejków eterycznych do miseczki kominka wypełnionej wodą (3/4). Umieść zapaloną świeczkę w bocznym otworze kominka. Należy co pewien czas sprawdzać czy woda z olejkiem nie wyparowała.
  • Wosk bądź ułamaną jego część umieść w misce kominka i podgrzej, używając bezzapachowej świeczki typu tea-light (podgrzewacza). Podczas topnienia wosk uwalnia zapach. W zależności od upodobań możesz topić jeden wybrany wosk, bądź mieszać zapachy, tworząc własne kompozycje.
Wymiary:
  • wysokość - 8,5 cm
  • szerokość góry - 6,7 cm
  • szerokość - 7 cm