Utrzymanie czystości

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Chusteczki wyłapujące kolor brud 30 szt

PD20022601

Nowy produkt

Chusteczki wyłapujące kolor i brud

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

5,27 zł netto

-15%

6,20 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najlepsza ochrona przed zafarbowaniem/30 szt w opakowaniu

Podczas prania ubrania zawsze mogą ulec zafarbowaniu, ponieważ barwniki są wymywane z tkanin i mogą się ponownie osadzić na pozostałych tekstyliach.

Chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu wychwytują wypłukane cząsteczki koloru i w ten sposób niezawodnie chronią ubrania przed zafarbowaniem. Dzięki temu możesz bezpiecznie łączyć ze sobą różne kolory.

Z czym mogę połączyć t-shirt w czerwono-białe paski? Z białym praniem czy kolorowym? Z jakimi ubraniami mogę wyprać tkaniny o intensywnych kolorach, np. czerwone spodnie? Czy powinnam je prać oddzielnie?

Polecamy pranie kolorów z chusteczką wyłapującą kolor i brud. Chusteczka wchłonie i zwiąże nadmiar wypłukanych cząsteczek barwnika.

Nie dowierzasz? Czy taka mała chusteczka jest naprawdę w stanie zapobiec zafarbowaniu? Oczywiście nowe kolorowe ubrania należy na początku prać oddzielnie. Ale w przypadku wszystkich pozostałych tkanin warto przeprowadzić test. Włóż pranie do bębna razem z chusteczką wyłapującą kolor i wspomagającą usuwanie brudu. Po skończonym praniu obejrzyj chusteczkę. Jej kolor zupełnie się zmienił: cząsteczki barwnika wypłukane z tkanin zostały wychwycone z mydlin i zamknięte w chusteczce.

Opakowanie:

30 sztuki