Artykuły kosmetyczne

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Pumeks naturalny do stóp ze sznurkiem

SI16122134

Nowy produkt

Przedmiotem sprzedaży jest pumeks naturalny do stóp na sznurku

Więcej szczegółów

191 Przedmioty

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

1,24 zł netto

-15%

1,46 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zadbaj o swoje stopy! Pumeks cechuje się wysokim stopniem ścieralności, dlatego też idealnie nadaje się do usuwania martwego naskórka ze stóp oraz pozbywania się wszelkich zrogowaceń, nagniotków czy temperowania odcisków.

Należy pamiętać że pumeks – tak jak szczoteczka do zębów – powinien być używany tylko i wyłącznie przez jedną osobę. Nie powinno się nim dzielić z innymi domownikami albo pożyczać od innej osoby. W taki sposób bardzo łatwo zarazić się grzybicą, brodawką albo złapać inne równie nieprzyjemne infekcje bakteryjne.

Po każdym użyciu koniecznie trzeba oczyścić go z brudu oraz pozostałości po martwym naskórku. Robimy to pod strumieniem gorącej wody, używając szczoteczki oraz mydła. Po starannym wyczyszczeniu pumeksu, trzeba go wysuszyć. Nie powinno się pozostawiać go na brzegu wanny czy w kabinie prysznicowej, ponieważ wilgotne powietrze sprzyja rozwojowi wszelkich drobnoustrojów we wnętrzu pumeksu. Natomiast przeniesione na stopy przy kolejnym użyciu tego surowca może doprowadzić do rozwoju chorób skórnych, takich jak np. grzybica. 

Dane produktu:

  • pumeks na sznurku
  • kolor - biały
  • wymiary - 19 cm x 4,5 cm x 2,5 cm