Zabawki

Najczęściej kupowane

Informacja

Ostatnio przeglądane

Drewniany SORTER kostka edukacyjna + klocki

CH2002M76

Nowy produkt

Drewniane zabawki od pokoleń uczą i bawią dzieci. Są trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Są przyjemne w dotyku, pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, logiki, rozwijają osobowość. Sorter wykonany jest z najwyższej jakości drewna i pomalowany w piękne intensywne kolory. W komplecie znajdują sie kolorowe klocki w różnych kształtach. 

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Podziel się aby dostać zniżki
S.No.Email klientaZniżka

21,96 zł netto

-15%

25,83 zł netto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Na 5 ścianach kostki znajdują się otwory o różnych kształtach, do których dziecko może dopasowywać klocki. Górną ściankę można otworzyć, aby mieć dostęp do środka kostki. Kultowa zabawka dzięki której Twoje dziecko rozwinie sprawność manualną, pobudzi wyobraźnię oraz pomoże w nauce rozpoznawania kolorów.

W trosce o najmniejsze dzieciaki zabawka wykonana jest z najwyższej jakości drewna, czyli materiału naturalnego, ciepłego i miłego w dotyku, a w dodatku trwałego, ze specjalnym przeznaczeniem dla małych dzieci. Zabawkę skonstruowano tak, aby pozbawiona była ostrych krawędzi czy też niebezpiecznych elementów.

Zabawka wspaniale rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię dziecka oraz usprawnia zdolności manualne. Nadaje się do zabawy samemu, z dorosłymi lub z innymi dziećmi w większym gronie, co wpływa na rozwój umiejętności społeczno-integracyjnych. Dodatkowo uczy rozpoznawania kolorów i logicznego myślenia oraz wzmacnia cierpliwość.

Zaletą gry jest:

  • ćwiczenie i rozbudzanie wyobraźni twórczej
  • ćwiczenie pamięci
  • stymulowanie wzroku
  • nauka cierpliwości

Zestaw zawiera:

  • drewniane pudełko z dziurkami
  • klocki pasujące do poszczególnych otworów

Wymiary (+/- 0,5 cm): 12,5 x 12,5 x 12,5 cm

Zabawka fabrycznie zapakowana w folię.

Uwaga wzory klocków oraz sposób zamykania pudełka mogą się minimalnie różnić, wysyłamy losowo.

Produkty powiązane